Alle woningen


Op deze pagina vindt u een overzicht van alle woningen die op dit moment bij Sweeds in de verhuur zijn. Wij werken er hard aan om dit aanbod nog uit te breiden, blijft u daarom regelmatig terugkomen als uw ideale vakantiewoning er nu nog niet tussen zit of wellicht al verhuurd is.

Sweeds werkt bewust niet met online reserveren, wij geloven in een persoonlijke aanpak en duidelijkheid in gemaakte afspraken. Heeft u interesse in één van de woningen, dan kunt u ons bellen of een e-mail sturen. Wij kunnen u dan persoonlijk aanvullende informatie geven over voorwaarden en beschikbaarheid.

Heeft u zelf een vakantiewoning in de omgeving van Loftahammar en heeft u interesse om deze te verhuren? Informeer dan vrijblijvend naar wat Sweeds voor u kan betekenen.

VILLAN SMEDJAN

max. 8 personen
ca. 120 m2
prijs van € 500,- tot € 975,- per week

LOCATIE EN ROUTE BESCHRIJVING


Het nieuwe huis is de ruimste en meest luxe woning die wij u kunnen aanbieden op de Smedjan. Het huis kan, mede door de uitstekende isolatie en het 3-dubbel glas, het hele jaar door bewoond worden.

Meer


Hotelvillan

max. 9 personen
ca. 120 m2
prijs van € 600,- tot € 1.000,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Deze prachtige woning is werkelijk uniek gelegen. Vroeger maakte Hotelvillan onderdeel uit van een luxe kuuroord. En deze sfeer straalt de baai waaraan de woning is gelegen nog steeds uit. Vanaf het terras kijkt u uit over open zee!

Meer


HUSET SMEDJAN

max. 5 personen
ca. 80 m2
prijs van € 400,- tot € 675,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Het originele huisje van de smid. Dit huis ademt een typisch Zweedse sfeer uit en heeft nog veel originele details zoals lage plafonds en massief houten vloeren.

Meer


Stugan Smedjan

max. 4 personen
ca. 65 m2
prijs van € 300,- tot € 450,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Het appartement is gevestigd in de oude smederij en is het afgelopen jaar helemaal opgefrist.

Meer


VILLAN Fågelsången

max. 10 personen
ca. 200 m2
prijs van € 500,- tot € 975,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Deze moderne woning aan de rand van het bos is van alle gemakken voorzien en op loopafstand van zee! U loopt direct vanaf het perceel (1000 m2) het bos in en facaliteiten zoals de haven, de golfbaan, restaurants, de bakker, de supermarkt en het publieke strand liggen op loopafstand. Er is een kinderspeelplaats vlakbij het huis. Deze woning is ideaal voor gezinnen met kinderen of voor groepen en is het hele jaar door te huren.

Meer


HUSET äskedal

max. 6 personen
ca. 120 m2
prijs van € 450,- tot € 700,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Een bijzonder karaktervolle en royale woning. Prachtig gelegen, tussen de bossen en landerijen, in het 5 huizen tellende gehucht Äskedal net buiten Loftahammar.

Meer


STUGAN äskedal

max. 4 personen
ca. 40 m2
prijs van € 300,- tot € 450,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Deze voormalige schuur is compleet gerenoveerd en omgebouwd tot een knusse maar luxe vakantiewoning. Ideaal voor een vakantie met zijn tweeën of met een jong gezin.

Meer


Huset Hästsundet

max. 6 personen
ca. 80 m2
prijs van € 450,- tot € 650,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Een typisch Zweedse woning uit het begin van de vorige eeuw, voorzien van alle hedendaagse gemakken. Werkelijk uniek gelegen op nog geen 50 meter van zee. In het botenhuis ligt uw boot al klaar!

Meer


STUGAN Hästsundet

max. 4 personen
ca. 35 m2
prijs van € 250,- tot € 350,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


Al is deze woning klein, alles is aanwezig voor een heerlijke vakantie. Dit niet alleen door zijn unieke ligging vlak bij zee tussen de bossen en de weilanden, maar ook door uw eigen boot die klaar ligt in het botenhuis!

Meer


Huset BJöRN

max. 5 personen
ca. 80 m2
prijs van € 400,- tot € 600,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING


In het begin even wennen aan de wat lagere plafonds en dan vollop genieten van dit heerlijke huis op een riant kavel van 3000m2 midden in Loftahammar. Voor een duik in zee kunt u op 150 meter lopen terecht op de zwemplek met voorzieningen.

Meer


STUGAN Kristine

max. 4 personen
ca. 40 m2
prijs van € 300,- tot € 450,- per week

LOCATIE EN ROUTEBESCHRIJVING



Vanuit deze knusse woning bereikt u lopend alle voorzieningen in Loftahammar inclusief zwemplek met lig- en speelweide.

Meer


öar Hamnö

max. 12 personen
ca. 40.000 m2

LOCATIE


Altijd al een privé eiland willen bewonen? Grijp nu uw kans, midden in een beschermd natuurgebied ligt het eiland Hamnö waar u met de hele familie kunt verblijven.
Meer